Вікові групи:
11+ лет
18+ лет
7-11 лет
3-6 лет
Інформація про стиль:

Акробатика - вид спорту, який представлений змаганням по виконанню різноманітних акробатичних трюків. Даний напрямок передбачає збільшення сили, розвиток гнучкості тіла, вміння балансувати.
Як відомо, для досягнення кращих результатів важливо розпочати займатися акробатикою з дитячого віку, адже тіло малюка найбільш пластичне. Але в історії акробатики так само є випадки, коли люди вже в дорослому віці досягали вершин. Найголовніше - це вірити в себе і свої сили.

Варто згадати, що заняття з акробатики допомагають поставі бути більш рівною, правильної, розвивається сила, гнучкість і координація.

Dance studio Luna приділяє досить багато уваги не тільки якості, але і безпеці тренувань, і саме тому всі заняття проходять в спеціальних залах, під чуйним керівництвом професіоналів.

Заняття з акробатики в своїй програмі обов'язково передбачає розминку і стретчинг. З самого початку Ваша дитина буде вивчати базові елементи акробатики, такі як: перекид, стійка на руках, а вже згодом заняття будуть ускладнюватися і буде можливим вивчення більш складних елементів: сальто, рондат, фляк.

Заняття спортивною акробатикою надають всебічний вплив на весь організм та на його фізичний стан. У дитини формуються якості і задатки лідера: наполегливість, цілеспрямованість, уміння ставити перед собою цілі і їх досягати, і, звичайно ж, з'являється нове коло спілкування і друзі.

Фото:
Викладачі:
Видео